Jump to content

Готово! Su-27UB 1/48 GWH 69 Blue


ivanstepanovich

Recommended Posts

18 хвилин назад, VitaminD сказав:

може голка крива?

чи жижи типу Flow improver додати/додати більше потрібно було..

У мене таке теж буває, чистий аерограф, першу заправку норм видуває, промиваю, заливаю другу - і забивається наглухо, а бо починає то сікати по-троху, то на повну шмаляти. Хоча ж промиваю перед кожним наповненням.

Flow improver додаю завжди, 1:5, де 5 це суміш фарби і розчинника.

забиватися може під час промивки - це залежить як і в якій послідовності  це робити. Я мию таким чином (акрил): вода, при цьому пензликом чищу чашку і дно, потім cleaner, при чому спочатку ватною паличкою змоченою цією рідиною спочатку чищу дюзу та кінчик голки. При продуванні очистником викручую  хід курка  до максимума і як що конструкція аерографу дозволяє, закриваю на пару секунд пальцем дюзу, щоб був образний хід повітря - в чашці зʼявляються бульбашки.  Не забуваю крутити пензликом в чашці. На останок знову промиваю водою, поступово зменшуючи регулятором хід курка до мінімуму. Можливо навіть краще при доливанні суміші (фарба-розчинник-flow improver) аер взагалі не промивати, а лише після закінчення роботи з певною фарбою

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ivanstepanovich said:

Шо за жижа така?

у вальехо окрім розчинника (Thinner) є Flow Improver. Додається 1 крапля на 10 фарби.

Зменшує висихання фарби на соплі аерографа. Але це для акрилових фарб. Можливо для інших видів є інші засоби.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, LvivForever said:

Flow improver додаю завжди, 1:5, де 5 це суміш фарби і розчинника.

забиватися може під час промивки - це залежить як і в якій послідовності  це робити. Я мию таким чином (акрил): вода, при цьому пензликом чищу чашку і дно, потім cleaner, при чому спочатку ватною паличкою змоченою цією рідиною спочатку чищу дюзу та кінчик голки. При продуванні очистником викручую  хід курка  до максимума і як що конструкція аерографу дозволяє, закриваю на пару секунд пальцем дюзу, щоб був образний хід повітря - в чашці зʼявляються бульбашки.  Не забуваю крутити пензликом в чашці. На останок знову промиваю водою, поступово зменшуючи регулятором хід курка до мінімуму. Можливо навіть краще при доливанні суміші (фарба-розчинник-flow improver) аер взагалі не промивати, а лише після закінчення роботи з певною фарбою

Згоден, я роблю так само, але промиваю кожен раз (спочатку водою вимиваю, а потім Airbrush cleaner-ом), бо буває, що додаю тієї ж фарби з розчинником і забивається взагалі.

Link to comment
Share on other sites

В 22.05.2024 at 19:34, ivanstepanovich сказал:

30 был после завода, мне он точно не подойдет, скорее надо смотреть Спарки 74/73, хотя они тоже скорее всего были после заводской обработки так сказать

А почему не подойдет? спарка 69 тоже была в ремонте, просто ремонт был в начале 2000-х, вот и техничка старого образца, на 30-ке такая же по шрифту и цвету. Советской технички на этих бортах после ремонта и не было никогда, все техничка сделана по трафаретам завода, и они изначально отличаются от советской. Позже и цвет и расположение поменялось. вот для примера борт 70, схема окраски такая же с белым конусом

P4180128.thumb.JPG.d6cb345c5b80cb1d1b97211bb28618c6.JPG

а вот то же место на 30 , ремонт был попозже, но техничка та же

S7001771.thumb.jpg.6f6fb2206d155460e48dbf3ae76600a4.jpg

а вот борт 100, техничка уже нового образца

DSC_0524.thumb.JPG.1e1ddc40d6ba063cbc1a0d7224644f48.JPG

цвет поменялся в некоторых надписях и шрифт крупнее.

так что при нанесении технички можно пользоваться схемой 30-ки, она подходит, но в декали надо смотреть какая техничка, если поздняя, то да, надо искать бегемот. Ну а верх обновлялся, возможно и не весь, часть надписей сохранилась.

 

Link to comment
Share on other sites

Друзі, всіх вітаю, сьогодні починаю фарбувати модель, а поки хотів би спитати, може в когось є такі бортові номери 6 або 9, без різниці, маю декаль від набору Едуард, якщо в когось також є, міг би поспілкуватися в особистих

є ще ідея зробити з звичайних бортових такі, порізавши їх на частини, але мої руці можуть все зіпсувати))

IMG_4042.jpeg

Link to comment
Share on other sites

17 минут назад, Bams сказал:

У Linden Hill начеб-то була саме на 69 борт. В них на сайті вже немає, але може в когось є. 

Може хтось прочитає, та дасть відповідь 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bams said:

У Linden Hill начеб-то була саме на 69 борт. В них на сайті вже немає, але може в когось є. 

у них лише на 1/32 масштаб ця декаль.

Link to comment
Share on other sites

Ну що ж, фарбування пішло-поїхало)

для початку наніс off-white на всі «радіопрозорі» елементи фюзеляжу, для того щоб білий колір лягав краще, та в деяких місцях виглядав з під білої фарби

IMG_4044.jpegIMG_4045.jpegIMG_4048.jpegIMG_4047.jpegIMG_4046.jpegIMG_4049.jpeg

Link to comment
Share on other sites

День добрий панове, вчора ввечері переглядав фото спарки, а саме «жаропрочные» панелі, дуже пестрить різними кольорами вона, роботи буде не мало, якщо в когось є щось схоже, але з ближчих ракурсів, буду радий якщо поділитесь, звісно що повністю так не вийде повторити, але пробувати треба

 

 

 

 

IMG_4072.jpegIMG_4070.jpegIMG_4069.jpegIMG_4071.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Только что, VitaminD сказал:

Очень подробное видео как раз по Су-27 и как раз по металликам для жаропрочньіх панелей и сопел:

 

Да, но видите что у 69-й много полос, но буду сюда подсматривать в любом случае

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ivanstepanovich said:

Да, но видите что у 69-й много полос, но буду сюда подсматривать в любом случае

ну там главное идею понять, где, что и как применять..

там по-моему все вараинтьі панелей он перекрасил))

Link to comment
Share on other sites

39 минут назад, serega сказал:

Муторошна ця справа такий камуфляж)))Але результат радує)))

Це ще не все, попереду трошки постшейдінгу для ефекту старіння і т.д.))

мені відверто набрид піксель, взагалі була ідея колись в «радянський» камуфляж пофарбувати з нашими ОЗ, рік так 95-97 борти, теж доволі цікаво

 

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, DimaADA сказал:

Кажется Вы с расшивку немного недорезали:

IMG_4101.jpeg.f8acabac09e8cec9c7fbf27c0a1fbb28.thumb.jpeg.5fd47b6fb1e508db7fb49746423cbbe8.jpeg

 

Ну а так в целом выглядит хорошо.

Да, есть такое дело, может решу проблему, а если будет лень, нарисую аккуратно это место или аэром или карандашом 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...