Jump to content

Dragon 1/48 Horten Go-229A1


Zed

Recommended Posts

Мдаааа... Агресивна зараза... Мені здалось, що то фарбу зіжмакало... А якщо то пластик - то без шпаклювання - ніяк.

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Oldmeh сказав:

Мдаааа... Агресивна зараза... Мені здалось, що то фарбу зіжмакало... А якщо то пластик - то без шпаклювання - ніяк.

Норм, 1500 та 2000 шкурки впорались. Задув лаком,завтра буду пробувати класти базу

Link to comment
Share on other sites

Вітаю! 
Рятувальні роботи на фінішній прямій. По хорошому треба б було  перед фарбуванням відновивти клеп на панелях, але я це побачив вже після фарбування. Щож, "будемо з цим жити".
Лишилось задути лаком, помазати панеллайнером, та відновити камуфляж навколо.

P.S. працювати 2 аерографами значно зручніше, один для акрилів, один для емалей, нічого не згурджується, гарно дується та легко миється. 
P.P.S. У Івати просто шикарний факел, нема ніяких крапель, чиста холодна пара під тиском ☺️


image.thumb.png.7079e1d9c6fa4ced441fa6f2a17c9732.pngimage.thumb.png.2de6baedc2c1790317ae8fb2ecbfa1cc.png

image.thumb.png.632f261b08615a8ba12db46aaeaedc5b.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Яка галерея??? На захист неба, тим паче що й ворог не змінився!!!

Класна робота - незвичайний прототип. Вітаю з перемогою над форс-мажорами і достойним поповненням колекції!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...