Jump to content

Групова закупка продукції компанії Master Model (точені з латуні стволи кулеметів, ПВД, патрони та ін.)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Да,я был еще готов купить в 17м,но обнаружились косяки с фюзеляжем,потом корона ,потом война...Несчастливая моделька.
    • А це їх власна розробка чи перепак Вінгната?
    • Як скажуть аксакали рашпілю та ножа, нічого критичного. Але, просто додам декілька фото: Елерони прорізати ну ніяк знизу не було можливості:        Місця встановлення стійок біпланної коробки ближче до фюзеляжу теж самі знайдете, нащо воно виробнику: Самі стійки біпланної коробки, що це??? Навіть пару фото нашвидкоруч знайдені в інтернетах в шоці:     Крісло пілота також чудово відтворене, все як в оригіналі: Інструкція просто агінь, ні кольорів, ні розуміння що куди клеїти та схеми розчалок:     особливо оце (звичайно ми все витягнемо): Ну і як на мене вишенька на чудовому боксарті Анжея: Ми робимо хєрню, але то ж кацапи винні. ПиСи: збираю два дні, впевнений, емоцій буде ще багато, не впевнений - що позитивних. Таке відношення просто відштовхує від виробника. Моя особиста думка: Мікромір - невер егейн!      
×
×
  • Create New...