Jump to content

Выбор Аэрографа


Recommended Posts

По крітерію ціна/якість хвалять Procon Boy PS270. 

Хоча, як на мене, порівняно с H&S, більш важчий, але є регулятор кількісті повітря. Коштував 115...120$

Раніше привозив Андрій Єфремов (є Фейсбуці). Як на зараз - не знаю

Link to comment
Share on other sites

Пользуюсь H&S, очень доволен, качество на высоте, крепкие, удобно и легко разбираются,  запчастей и всяких плюшек к ним хватает. Минус только в цене

Link to comment
Share on other sites

 Ціна - не мінус, це показник високої якості, міцності, зручності експлуатації, всього, що Ви перерахували. Можливість багаторазової розбірки-збірки дає змогу підтримувати добрий робочий стан шляхом заміни деталей(ущільнювачів), а також зміни сопла та голки на різні діаметри, завдяки одинаковим посадковим розмірам. Це робить аерограф надійним, довговічним і універсальним для різних робіт. За ці можливості, як і за все в житті, необхідно платити. 

  Бажаєте мати універсальний інструмент - беріть H&S, якщо потрібен інструмент для малих масштабів, "ювелірної" роботи - PS270. А краще мати обидва. 

Link to comment
Share on other sites

19 годин назад, buratino сказав:

Колеги, порадьте, будь ласка.

Постало питання придбання нового аера. Доволі довгий час користувався Evolution, якось звик до нього, але зараз в Україні не можу їх знайти. Чи велика різниця між ним та Hansa 281/381?

Можливо порадите ще щось в бюджеті 100+/-.

Дякую.

А що з вашим Ево сталося, що ви його міняти хочете? 

Link to comment
Share on other sites

23 хвилини назад, Artem сказав:

А що з вашим Ево сталося, що ви його міняти хочете? 

З ним все чудово, років 10 працював і працює. Був не мій, власник забрав😂

Link to comment
Share on other sites

Цікаво))

Тепер будь-який аерограф за 100 $ буде для вас набагато гірший, бо вам або покращувати девайс або купляти такий самий. 

Link to comment
Share on other sites

16 хвилин назад, Artem сказав:

Цікаво))

Тепер будь-який аерограф за 100 $ буде для вас набагато гірший, бо вам або покращувати девайс або купляти такий самий. 

Та все хочу спробувати Хансу з її автоматичною дією. Треба ж щось нове в хоббі освоювати та і не дорого)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...