Jump to content
  1. Дмитpий

    Дмитpий

  2. Valerdos

    Valerdos

  3. MAUS

    MAUS

  4. MARADER

    MARADER

  5. Олексій Петров

    Олексій Петров

  6. foxbot

    foxbot

  7. Андрій Бутко

    Андрій Бутко

  8. pentagonschik

    pentagonschik

  9. Александр Беликов
  10. Slash

    Slash

  11. mishenkov

    mishenkov

  12. Bams

    Bams

  13. TomcaT

    TomcaT

  14. Маки

    Маки

  15. palanbor

    palanbor

  16. heliofly

    heliofly

  17. Ltn. Stachel

    Ltn. Stachel

  • Новые сообщения на форуме

    • На вихідних розпочав роботу над польським БТР "Росомаха", модель польського виробника IBG Models, каталожний номер 35033. Не можу обіцяти, що буду прям аж викладати тут детальну доповідь про хід робіт  але все ж таки на відміну від фейсбуку - тут інформація зберігається, тож фіксувати її варто. Щодо набору - набір з повним інтер'єром, що добре. Але при цьому в інструкції немає жодної згадки, як інтер'єр фарбувати - що погано. Добре, що як раз армійське телебачення Армія TV зняло ролік про цю машину на озброєнні ЗСУ - тож інформації, у тому числі щодо "внутрянки", є достатньо. Хороший пластик, достатньо твердий, щоб навіть тоненькі деталі при обробці не ламалися (бо у МініАрту я, наприклад, навіть вже не намагаюся тотенькі всілякі тяги-антени-трубки відділити від літників, відразу вже роблю з дроту). Роботи багацько, тож я роблю її потрохи...        
    • Именно ИСМ я в морозы не покупал, но он очень похож на акрил Хома, а тот холодов боится.
    • Похоже что не любой. Краски Tamiya XF не боится, хотя и акрил.
    • Любий акрил боїться мінусів 
    • Эта краска "боится"минусовых температур? Это в плане пересылки в зимний период.
×
×
  • Create New...