Jump to content

Italeri 1:72 North American F-86F Sabre “MiG Killer”


palanbor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Серед всіх кривих він найкращий. Гальмівний щиток має прямокутний контур, замість трапеції. Скоригувати його контур доволі просто. Дехто стверджує, що фюзеляж товстуватий, але на зібраній моделі це не кидається у вічі. Близької до ідеалу моделі F-86 1/72 ще нема. Хоча це можна сказати про всі моделі без винятку, все залежить від вимог конкретного моделіста- "Кому и кобыла невеста". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Я у них також дивився, але якщо я вірно зрозумів, хто у них постачальник (тагоре)- нажаль немає(
    • Я три місяці тому на Хоббі.дн.уа купляв.Під замовлення,але виконують швидко.
    • Колеги, порадьте, будь ласка. Постало питання придбання нового аера. Доволі довгий час користувався Evolution, якось звик до нього, але зараз в Україні не можу їх знайти. Чи велика різниця між ним та Hansa 281/381? Можливо порадите ще щось в бюджеті 100+/-. Дякую.
    • Я так понимаю это реинкарнация Супермодел 
    • Серед всіх кривих він найкращий. Гальмівний щиток має прямокутний контур, замість трапеції. Скоригувати його контур доволі просто. Дехто стверджує, що фюзеляж товстуватий, але на зібраній моделі це не кидається у вічі. Близької до ідеалу моделі F-86 1/72 ще нема. Хоча це можна сказати про всі моделі без винятку, все залежить від вимог конкретного моделіста- "Кому и кобыла невеста". 
×
×
  • Create New...